Selecties Sneker voetbalclubs seizoen 2019-2020Klik op het logo van de club om naar de selectiegegevens te gaan
N.B.: de vermelde leeftijden zijn die op 1 juli 2019 |
Naam |
Leeftijd |
Stafleden |
Raymond Abelsma (SC Bolsward 2) Joël Baptiste Arjen Brinksma (TOP '63) Jan Broersma (k) Mohammed Camara Msokolo Ramazani Dieudonne (TOP '63) Lars van Dijk Mladen Dubravac Kewin de Jong Carlos Kamphuis Rui Jorge Kelly Dennis Kempen Dennis Niemarkt Richard Nieuwland Harry Terpstra Thierry Waffleu Talla Justin Wolfswinkel |
33 22 27 39 27 27 18 31 29 19 33 25 32 31 32 22 19 |
Trainer-coach: Lars Niemarkt Assistent-trainer: Jan Broersma Sybren de Jong Teammanager: Sybren de Jong Assistent-scheidsrechter: Wiepie de Vries Verzorger: Ferry Loolofs |
Nieuw per 1 juli 2020 |
Weg per 30 juni 2020 |
Lolle de Jong (teammanager) Richard Venema (trainer) Marshall Assi (Woudsend) Ali Javidrad (k - Waterpoort Boys) Michael Jansen (B-selectie) Martijn Jetten (B-selectie) Yannick Luhoff (Waterpoort Boys) Roelof Bleijinga (was gestopt) Yvo Pijlman (k - onbekend) Jacob Verwer (was gestopt) Sander de Vries (k - B-selectie) a |
Alex de Jong - tussentijds naar Black Boys 35+ Max Hofstra - tussentijds naar B-selectie Michael Jansen - tussentijds naar B-selectie Martijn Jetten - tussentijds naar B-selectie Huso Bozkurt (per 10-11-2019 gestopt) Sybren de Jong - leider (LSC 1890) Ferry Loolofs - verzorger (stopt) Lars Niemarkt - trainer (stopt) Kewin de Jong (stopt) Jan Broersma (stopt) Mohammed Camara (stopt) Carlos Kamphuis (stopt) Thierry Waffleu Talla (stopt) |
Naam |
Leeftijd |
Stafleden |
Marco Ahmed Jort Bloemhof (eigen jeugd) Jorn de Boer (eigen jeugd) Rodi de Boer Floris Bok Jari Boorsma Lars Bos Aron Brouwer (eigen jeugd) René Cnossen Daan Daniëls Tom Doldersum (eigen jeugd) Camiel Gerritsen Jacco van der Goot Maarten Kingma Jesper Knoop (eigen jeugd) Jesse Molenaar (k-eigen jeugd) Jolt Schotanus (eigen jeugd) Jesse van Sermondt (k) Marco da Silva Alec Speelman (eigen jeugd) Bradley Steensma Ramon Vallinga Edo Veldhuis (eigen jeugd) Gerrit de Vries (ONS Sneek) Jorn Wester (Sneek Wit Zwart) Allard Westerdijk (ON Groningen) Steven van der Zee Patrick Zijda |
34 27 28 24 28 26 23 18 19 18 19 19 18 22 27 19 22 22 21 26 23 |
Trainer-coach: Erik van der Meulen Assistent-trainer: Marcel Priem Teammanagers: Erald Pietersma Ron Sijtsma Assistent-scheidsrechters: Gerrit Boorsma Kevin Vellekoop Fysiotherapeut: Hendrik Falkena Verzorger: Brenda Sijtsma |
Nieuw per 1 juli 2020 |
Weg per 30 juni 2020 |
Marcel Valk - trainer (LAC Frisia 1883) Sybren de Jong- leider (Black Boys) Han Miedema (Sneek Wit Zwart) Tarik Bourakba (LAC Frisia 1883) Sander Koning (vv Heerenveen) |
Erik van der Meulen (SV Oosterwolde) Gerrit de Vries (vv Nijland) Lars Bos (TOP '63) Jolt Schotanus (TOP '63) Niels Albertsma (Oeverzwaluwen) |
📸 c.v.v. ONS Sneek
Achterste rij v.l.n.r. Sidney de Jong, Genridge Prijor, Denzel Prijor, Nick Kleen, Willem Vlug (materiaalman), Wierd Voor de Wind (teammanager), Eelco Dijkstra (teammanager), René Hofman (materiaalman), Harry Wierda (materiaalman), Jan Dommerholt, Jelle de Graaf, Jordy de Hoedt en Joël Brandsma; middelste rij v.l.n.r. Bernard Pijper (verzorger). Kevin Meijer, Nick Burger, Han van Dijk, Paul Raveneau (hoofdtrainer), Joep van de Haar, Arnoud Koster (assistent-trainer), Oege Sietse van Lingen, Nick Kuipers, Pieter Mulder en Gosse van Solt (verzorger); onderste rij v.l.n.r. Justin van der Dam, Tiemen Landman, Tyson dos Santos, Ruendel Martina, Sam Crowther, Ale Geert de Vries (keeperstrainer), Harvey de Boer (assistent-trainer), Tom Arissen, Rannick Schoop, Wesley Tankink, Davey Lohman en Barry Ditewig
Naam |
Leeftijd |
Stafleden |
Tom Arissen ✔️ Dick Baron (k- eigen jeugd) Nick Burger Glenn Buma (B-selectie) ✔️ Joël Brandsma (eigen jeugd) ✔️ Sammy Ian Crowther (FC Groningen O.19) Justin van der Dam ✔️ Han Maarten van Dijk (vv Heerenveen) ✔️ Jan Dommerholt Jelle de Graaf Joep van de Haar (k-SC Cambuur-bel.) Jordy de Hoedt (SC Cambuur-bel.) ✔️ Sidney de Jong (SC Cambuur-bel.) Nick Kleen (SC Cambuur O.19)) ✔️ Nick Kuipers Tiemen Landman ✔️ Oege Sietse van Lingen (SC Cambuur-bel.) Davey Lohman (eigen jeugd) Ruendel Martina (ON Groningen) ✔️ Kevin Meijer Pieter Mulder (HVV Hollandia) Denzel Prijor Genridge Prijor Tyson dos Santos (ON Groningen) Rannick Schoop (SC Heerenveen-bel.) Wesley Tankink (Pelikaan S.) ✔️ |
20 18 26 19 20 19 23 20 21 20 20 22 19 19 30 22 19 20 21 21 20 24 24 22 22 25 |
Trainer-coach: Paul Raveneau Assistent-trainers: Harvey de Boer Arnoud Koster Keeperstrainer: Ale Geert de Vries Teammanagers: Wierd Voor de Wind Eelco Dijkstra Verzorgers: Gosse van Solt Bernard Pijper Fysiotherapeuten: Sander van Dam Ilse Bootsma |
✔️ seizoen 2020-2021
Nieuw per 1 juli 2020 |
Weg |
Dick Baron (tussentijds toegevoegd) Jan Vlap - trainer (zonder club) Glenn Buma (B-selectie) Patrick van der Veen (Berkum) Rick Boyer (Be Quick 1887) Gabriël Fernando (Leeuwarder Zwaluwen) Sybren Terlouw (k - Broekster Boys) Tristan Boersma (k - Cambuur o.19) Rico Cordes (ON Groningen) Kevin Mennega (ACV) Kai van Rijswijk (Jong SC Cambuur) Mark Westra (Jong SC Heerenveen) |
Barry Ditewig (na één wedstrijd gestopt) Paul Raveneau - trainer (onbekend) Nick Burger (ODIN '59) Nick Kuipers (Go Ahead Kampen) Jelle de Graaf (Life University U.S.A.) Oege Sietse van Lingen (Katwijk) Joep van de Haar (Opende) Sydney de Jong (onbekend) Davey Lohman (Sneek Wit Zwart) Pieter Mulder (v.v. Succes) Denzel Prijor (O.F.C.) Genridge Prijor (Ajax am.) Jan Dommerholt (Zeerobben) Kevin Meijer (Sneek Wit Zwart) Dick Baron (FC Groningen) Tyson dos Santos (vv Groningen) |
📸 Nico Altenburg
Bovenste rij v.l.n.r.: Harvey de Boer, Martin van Klaveren (teammanager), Germ de Jong (hoofdtrainer), André Semplonius (assists-trainer), Herald Nauta (keeperstrainer), Harry Oppens (teammanager), Koos Rijpma (fysiotherapeut) en Gerben Visser; middelste rij v.l.n.r.: Niels Bruining, Ruben Ybema, Danny Burgers, Rasheed Shakur Postma, Klaas Boersma, Leon Faber en Han Miedema; onderste rij v.l.n.r.: David Veldmeijer, Leon de Vries, Alvin Velds, Stefan Westhof, Fekadu Toussaint, Martijn Zwaga, Matts Bruining en Gustavo van der Veen.
Op de foto ontbreken: Ifeayi Gorissen, Kees Noordmans, Sydney Veltkamp, Elske Taconis (verzorgster) en Rudy Mann (verzorger)
Op de foto ontbreken: Ifeayi Gorissen, Kees Noordmans, Sydney Veltkamp, Elske Taconis (verzorgster) en Rudy Mann (verzorger)
Naam |
Leeftijd |
Stafleden |
Harvey de Boer ✔️ Age Hains Boersma Matts Bruining ✔️ Nils Bruining ✔️ Danny Burgers (k) Leon Faber (FVC) Ifeayi Gorissen (vv Groningen) Han Miedema Kees Noordmans Rasheed Shakur Postma (k) Fekadu Toussaint ✔️ Gustavo van der Veen Sidney Veltkamp David Veldmeijer Alwin Velds ✔️ Gerben Visser ✔️ Leon de Vries ✔️ Stefan Westhof Ruben Ybema ✔️ Martijn Zwaga ✔️ |
26 37 18 21 30 20 25 26 26 21 23 26 19 22 29 28 20 20 26 27 |
Trainer-coach: Germ de Jong Assistent-trainers: André Semplonius Keeperstrainer: Herald Nauta Teammanagers: Martin van Klaveren Harry Oppens Verzorgers: Rudy Mann Elske Taconis Fysiotherapeut: Koos Rijpma |
✔️seizoen 2020-2021
Nieuw per 1 juli 2020 |
Weg per 30 juni 2020 |
Age Hains Boersma (tussentijds toegevoegd) Hans de Jong - trainer (GAVC) Klaas Boersma (Azië) Davey Lohman (ONS Sneek) Hans Semplonius (Renado) Guido de Weerd (Renado) Higor da Silva (Zeerobben) Kevin Meijer (ONS Sneek) Wesley Lohman (Eide IL) Tjisse Kerkstra (VVI) Joram Devilee (eigen jeugd) Yoran Bijlsma (GAVC) Stein de Wit (FVC) |
Germ de Jong - trainer (onbekend) Klaas Boersma (Azië) Rasheed Shakur Postma (onbekend) Danny Burgers (CVVO) Stefan Westhof (Sneek Wit Zwart ZM) Sydney Veltkamp (Sneek Wit Zwart ZM) Kees Noordmans (FC Burgum) Leon Faber (FVC) Ifaeyi Gorissen (vv Groningen) Han Miedema (LSC 1890) David Veldmeijer (FC Wolvega) Gustavo van der Veen (Zeerobben) |
📸 Nico Altenburg
Bovenste rij v.l.n.r.: Adriaan Tabbers, Julian Chessa, Geart Hiemstra, Brend Popma, Rutger Kruis, Patrick van der Velde, Marcel van der Meulen, Patrick Veenstra, Dani Mohammed en Jelmer Popma; middelste rij v.l.n.r.: Thijs Goes, Tim Posthuma, Patrick Altenburg, Hille Westerhof (teammanager), Dick van der Velde (assistent-scheidsrechter), Kerst Hoekstra (teammanager), Jesper Sjollema, Kevin Huitema en Joey Huitema; onderste rij v.l.n.r.: Daniël Bennik, Joey Westerhof, Andy de Vries, Freerk de Jong, Joël van Stralendorff (assistent-trainer), Niels Boot (hoofdtrainer), Justin Rienks, Tjardo de Graaf, Joris Speelman en Jesse Lee Staalsmid
Naam |
Leeftijd |
Stafleden |
Patrick Altenburg Daniël Bennik ✔️ Julian Chessa Thijs Goes ✔️ Tjardo de Graaf (ONS Sneek 2) Geart Hiemstra ✔️ Joey Huitema (Sneek Wit Zwart) ✔️ Kevin Huitema (Sneek Wit Zwart) ✔️ Freerk de Jong ✔️ Rutger Kruis Marcel van der Meulen (ONS Sneek 2) ✔️ Dani Mohammed ✔️ Brend Popma ✔️ Jelmer Popma (k) ✔️ Tim Posthuma ✔️ Justin Rienks Jesper Sjollema Joris Speelman (Sneek Wit Zwart 2) ✔️ Jesse Lee Staalsmid ✔️ Adriaan Tabbers (k-Waterpoort Boys) Patrick Veenstra Patrick van der Velde ✔️ Andy de Vries (Waterpoort Boys) ✔️ Joey Westerhof ✔️ |
31 28 20 31 31 28 21 31 30 20 24 22 22 25 25 28 19 26 26 34 31 25 20 |
Trainer-coach: Niels Boot Assistent-trainer: Joël van Stralendorff Teammanagers: Kerst Hoekstra Hille Westerhof Assistent-scheidsrechter: Dick van der Velde |
✔️seizoen 2020-2021
Nieuw per 1 juli 2020 |
Weg per 30 juni 2020 |
Stefan Westhof (Sneek Wit Zwart) Sydney Veltkamp (Sneek Wit Zwart) Jelmer van der Meer ('t Fean '58) Jaider Pommer (Scharnegoutum '70) Marco Rijpkema (SDS) |
Tjardo de Graaf (tussentijds gestopt) Justin Rienks (stopt) Adriaan Tabbers (tussentijds gestopt) Jesper Zijlstra (stopt) Patrick Altenburg (stopt) Rutger Kruis (vv Nijland) Patrick Veenstra (vv IJVC) |
📸 v.v. Waterpoort Boys
Bovenste rij v.l.n.r.: Jerry van Boxtel (assistent-scheidsrechter), Robert Minks, Tim van der Werf, Jordi Heering, Mathijs Bakker, Mirza Mustedanagic en Bert Minks (teammanager); middelste rij v.l.n.r. Marc Bles, Rowan Planting, Patrik Bles, Stefan Kroon, Syan Westra, Stefan Kroon, Ron Huitema en Tarik Hamdi; onderste rij v.l.n.r.: Richard Hamstra, Nordin Looijenga, Narek Harutyunyan, Romano Pasveer, Janco Croes (trainer-coach), Marcel Hempenius, Dylano van Dijk, Kevin Kedde en Jesse Frolich.
Op de foto ontbreken: Pieter Dotinga (verzorger) Helder Chicote Elamba, Robert de Jong (keeperstrainer) Dennis Meijer en Casey Spoelstra
Op de foto ontbreken: Pieter Dotinga (verzorger) Helder Chicote Elamba, Robert de Jong (keeperstrainer) Dennis Meijer en Casey Spoelstra
Naam |
Leeftijd |
Stafleden |
Mathijs Bakker Marc Bles Patrick Bles Dylano van Dijk Helder Chicote Elamba Tarik Hamdi Richard Hamstra Narek Harutyunyan Jordi Heerings Marcel Hempenius Ron Huitema Kevin Kedde Stefan Kroon Nordin Looijenga (TOP '63) Dennis Meijer Robert Minks Mirza Mustedanagic Romano Pasveer Rowan Planting Stefan Rijpkema (k) Casey Spoelstra Tim van der Werf Syan Westra (k) |
18 24 26 16 32 26 24 22 28 24 27 24 27 20 30 30 24 18 19 27 28 28 |
Trainer-coach: Janco Croes Keeperstrainer: Robert de Jong Teammanager: Bert Minks Assistent-scheidsrechter: Jerry van Boxtel Verzorger: Pieter Dotinga |
Nieuw per 1 juli 2020 |
Weg |
Dylano van Dijk (tussentijds toegevoegd) Casey Spoelstra (tussentijds toegevoegd) Sido Postma - trainer (vv Drachten Lars van Dijk (Black Boys) Stefan Walstra (ONS Sneek o.19) |
Jesse Frolich (tussentijds gestopt) Janco Croes - trainer (onbekend) |
📸 Kiepie.nl/Hans Zwamborn
Bovenste rij v.l.n.r. Robin Huisman de Jong, René Cnossen, Tim van der Werf, Stefan Rijpkema, Aalt de Wit (coach); onderste rij v.l.n.r. Kevin Kedde, Patrick Bles, Romano Pasveer, Stefan Kroon en Andy de Vries,
Op de foto ontbreken: Robbert Gorter (assistent-scheidsrechter), Dylano van Dijk, Jordi Heerings, Robert de Jong, Han Miedema, Orlando Pasveer en Martijn Zwaga
Op de foto ontbreken: Robbert Gorter (assistent-scheidsrechter), Dylano van Dijk, Jordi Heerings, Robert de Jong, Han Miedema, Orlando Pasveer en Martijn Zwaga
Naam |
Leeftijd |
Technische staf |
Patrick Bles René Cnossen Dylano van Dijk Jordi Heerings Robin Huisman de Jong Robert de Jong Kevin Kedde Stefan Kroon Han Miedema Orlando Pasveer Romano Pasveer Stefan Rijpkema Andy de Vries Tim van der Werf Patrick Zijda Martijn Zwaga |
26 26 16 28 31 46 24 27 26 16 18 27 25 28 23 27 |
Coach: Aalt de Wit Assistent-scheidsrechter: Robbert Gorter |
Nieuw |
Weg |
Dylano van Dijk (tussentijds toegevoegd) Orlando Pasveer (tussentijds toegevoegd) Patrick Zijda (tussentijds toegevoegd) |
x |
Er werd nog op straat gevoetbald of in de hokjes van de veemarkt. Poten was het ritueel, waarbij de besten altijd als eerste werden gekozen. De politie die zo maar jouw moeizaam bijeen gespaarde leren voetbal van Janssen Sport in beslag nam. en lek stak. Pupillen die toen nog welpen heetten en alleen op zomeravonden tegen elkaar voetbalden. Elftalfoto's van ESSO en Panini-plaatjes werden verzameld en bij de sigarenzaak van Auke Modderman op de Oosterdiek stond, of de wedstrijd van jouw elftal was afgelast. Velen zullen zich die tijd van weleer herinneren. In die tijd waren drie corners nog gewoon een PENGEL
|
SOCIAL
|